Batı Sitesi Mahallesi, 2306. Sokak No:52 Gersan/Yenimahalle/Ankara
trende

Ottobock Ventus Aktif Tekerlekli Sandalye

Ottobock Ventus Aktif Tekerlekli Sandalye

Ottobock Ventus Aktif Tekerlekli Sandalye
Ventus’un bas çıkar teker özelliği, sırt kısmının öne doğru yatması ve hafif oluşu onu benzersiz kılan özelliklerin başında gelir. Özellikle otomobil kullanan engelliler Ventus ü tercih eder. Bunun nedeni engelli birey tekerlekli sandalyeden araca transferini (geçiş) sağladıktan sonra Ottobock Ventus ün bas çıkar teker özelliğini ve sırtının kırılma özelliğini kullanarak tekerlekli sandalyenin tekerlerini saniyeler içerisinde çıkartıp sandalyeyi aracın yan koltuğuna alabilir.
Ottobock Ventus Aktif Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri
Tekerlekli sandalyeye yerleştirilen talepler, kullanıcıların kendileri kadar değişken.
Kompakt, hafif yapı bir kişi için önemli olsa da, tasarım veya renk bir başkası için önceliklidir. Diğerleri ise konfor ve idare etmeye odaklanır. Fakat hepsinin ortak bir yanı var: Gündelik hayatta mümkün olan en büyük hareketlilik ve bağımsızlık arzusu. Her zaman ve her yerde kendi çıkarlarınızı sürdürmek için özerk ve özgür.
Ventus ile tüm bu istekleri yerine getiren bir tekerlekli sandalye yarattık. Özel yapım bir çerçeve ve uygulamada çok yönlü hale getirilmiş kapsamlı bir seçenek yelpazesi ile aktif kullanım için tamamen yapılandırılabilir bir rijit şasi tekerlekli sandalye olarak, günlük hayatınızda çok yönlü ve güvenilir bir yol arkadaşıdır.
Şekil özel ekipmanı göstermektedir.
Tekerlekli Sandalyede Konumlandırma
Herkesin destek ve oturma rahatlığı için bireysel gereksinimleri vardır. Uyarlanabilir arka döşemelik ve açı ayarı size optimum konumlandırma için çeşitli olanaklar sunar.
Sürüş Özelliklerini İnce Ayar
Tekerlekli sandalye ayarlarınız söz konusu olduğunda dönüş yarıçapını, devrilme noktasını ve koltuk açısını doldurma listenizin üstüne getirin mi? Ventus, ihtiyaçlarınıza tam olarak uyum sağlamak için hızlı ve pratik bir ayar sistemine sahiptir.
Güvenilirlik Ölçülebilir
Kalite iddiamız her zamanki test standartlarının ötesine geçer. Bu yüzden Ventus en zorlu test koşullarıyla yüzleşmek zorunda kaldı ve bir kazanan çıktı.
Makas ve Spor Tekerleği Kilitleri
Yatay makas veya spor tekerleği kilidi, iyi el işlevselliği olan kullanıcılar için en uygun olanıdır ve yan transferler sırasında bu şekilde hareket etmemektedir.

Ottobock Ventus Aktif Tekerlekli Sandalye Teknik Özellikleri

Çerçeve Malzemesi Alüminyum
Maksimum yük kapasitesi 100 kg (standart donanım) / 140 kg (ağır hizmet tipi)
Koltuk Kenişliği 40 cm x oturma derinliği 40 cm olan
Net Ağırlık Yaklaşık. 12 kg
Koltuk genişliği 28–50 cm (ağır hizmet tipi: 46–50 cm)
Koltuk derinliği 30–50 cm
Arka yüksekliği 30–50 cm
Ön koltuk yüksekliği 40–54 cm
Arka koltuk yüksekliği 33–53 cm
Çerçeve Malzemesi Alüminyum
Danışmak istediğiniz konuda size yardımcı olmamız için - Bize Ulaşın...
Gönder
1
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?