iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Batı Sitesi Mahallesi, 2306. Sokak No:52 Gersan/Yenimahalle/Ankara
tren

Ottobock C 2000 Akülü Sandalye

Ottobock C 2000 Akülü Sandalye

C1000 DS AKÜLÜ SANDALYE

Önden çekişli akülü tekerlekli sandalye C1000 DS mükemmel sürüş ve yüksek manevra kabiliyeti ile aklınızı çelecek. Direk motor kontrolü ve birbirinden bağımsız hareket edebilen ön tekerlekleri sayesinde sandalye hızlı ve hassas bir şekilde manevra yapar.
yenilikçi “Direkt Servo” sürüş
iç ve dış mekanlarda mükemmel sürüş özellikleri
düşük oturak yüksekliği

C1000 DS “Direkt Servo”, sandalyeye üstün manevra özelliği sağlar. İster caddelerde, patikalarda veya binaların içinde sıkışık mekanlarda, C1000 DS tüm zeminlerde güvenli sürüşü garanti eder. “Direkt Servo” özelliği sayesinde C1000 DS tek bir nokta üzerinde dönebilir ve düz olmayan zeminlerde daha uzun süre düz olarak gidebilir.

Ful süspansiyonlu kasa sürücüye ek konfor sağlar. Düşük oturak yüksekliği de C1000 DS’i üzerindeyken rahatça masaların altına doğru sürebilmenizi sağlar. Böylece iş yerinizde veya ailenizle yemekte rahat edersiniz.

Danışmak istediğiniz konuda size yardımcı olmamız için - Bize Ulaşın...
Gönder
1
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?