Batı Sitesi Mahallesi, 2306. Sokak No:52 Gersan/Yenimahalle/Ankara
trende

Ottobock A200 Akülü Sandalye

Ottobock A200 Akülü Sandalye

Otto Bock A200 Akülü Sandalye
Otto Bock’un en fazla tercih edilen akülü sandalyelerin başında Ottobock A200 modeli gelmektedir.

Ottobock A200’ü kullanıcıların bu kadar fazla tercih etmelerinin başında A200 ün Otto Bock marka akülü sandalyeleri içerisinde fiyat açısından en uygun fiyata sahip olan bir modeli olmasının yanısıra A200 ün tam bir kullanıcı dostu olması nedeni yatar.
NEDEN OTTOBOCK A200 AKÜLÜ SANDALYE ALMALIYIM?
Daha tasarım aşamasındayken A200 geliştiricileri A200’ü dar alanlarda rahat kullanabilirlik sağlaması açısından tasarımını özel olarak geliştirmişlerdir. A200 Akülü sandalye kolay bir şekilde dört parçaya ayırabilir. Ottobock A200 Akülü sandalye gövde, arka tekerler, aküler ve ayaklıklar olmak üzere toplamda dört parçaya ayrılabiliyor / bölünüyor. Bu sayede normal şartlarda bir akülü sandalyenin otomobilin bagajına sığması imkansız iken Ottobock A200 bu bölümlere ayrılabilme özelliği sayesinde tüm otomobillerin bagajına rahatlıkla sığabilmektedir.Toplam genişliği 60 santimden daha küçük olan A200 dar asansörlere rahatlıkla sığarken hemen hemen tüm kapılardan sığacak ölçülere sahiptir.

  • Dört parçaya bölünmesi nedeniyle rahat bir şekilde araç bagajına sığması kolay taşınabilmesi
  • Dar alanlarda rahatça hareket etme kabiliyeti
  • Güçlü motoru sayesinde engelleri aşabilmesi
  • Üzerindeki jel aküler tek şarjla uzun menzil gidebilmesi

YEDEK PARÇA
Ottobock A200 model akülü sandalyenin yedek parça temini Türkiye’de rahatlıkla yapılabilmektedir. Ottobock yetkili servisleri arızalanan yada ihtiyaç duyduğunuz yedek parça temininde sizlere hertürlü yardımı yapacaktır.

GARANTİ KOŞULLARI
A200 İki yıl tedarikçi firma garantisindedir.

 

Danışmak istediğiniz konuda size yardımcı olmamız için - Bize Ulaşın...
Gönder
1
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?