Batı Sitesi Mahallesi, 2306. Sokak No:52 Gersan/Yenimahalle/Ankara
trende
GİGANTEX MF015M

MF015M, gelişmiş karbon fiber ve alüminyum alaşımından yapılmıştır. Herhangi bir şekilde kalıplanabilen karbon fiber MF015M’e yumuşak bir görünüm verir, alüminyum alaşımlı sırtlık ile kullanıcılar sadece küçük ağırlık değişiklikleriyle daha düşük maliyetten kazanç sağlar. Basit bir yapıya benziyor, ama aslında teknik bir mucize. Karbon elyafı, uzun yıllar süren geliştirme ve gerçek testten sonra, yüksek yüklü düz, kavisli şekil ve ergonomik gereksinimler için ideal olan inanılmaz bir malzemedir; sonuç, en güçlü ve en hafif tekerlekli sandalye olacaktır. Geçmişte, sabit tekerlekli sandalyeyi taşımak sorunlu bir şeydir, ancak artık değildir, çünkü MF015M dünyanın en hafif tekerlekli sandalyesidir, çoğu kişi tek elle kolayca taşıyabilir.

01 -Sertleştirilmiş sıvı kristal polimer (LCP) ile harmanlanmış gelişmiş yüksek modüllü karbon fiber tarafından oluşturulan bir yapı uyumu vardır.Kullanıcıya geleneksel boru yapısından daha iyi uyan ergonomik tasarım.Çerçeveyi daha hafif ancak daha güçlü kılan bağlantı parçalarını ortadan kaldıran entegre tek parçalı yapı.
02- Patentli değiştirilebilir tekerlek açısı aksı somutlaştırılmıştır.


03- 90’dan ayarlanabilir sırt desteği açısı 100 derece

*Katlanabilir Koltuk. Benzersiz arka destek konumlandırma sistemi, 90 ve 100 derece daha yalın arka seçimleri sağlar.
*Çevik kılavuz tekerlek Tekerlek açısı istek üzerine 0º 2º 4º olarak ayarlanabilir. Bir opsiyon ünitesi olarak çıkarılabilir anti-tilt cihazı.

 

Danışmak istediğiniz konuda size yardımcı olmamız için - Bize Ulaşın...
Gönder
1
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?