Batı Sitesi Mahallesi 2306. Sokak No:52 Gersan/Yenimahalle/Ankara
tren

Akülü Sandalye Tamiri

Akülü Sandalye Tamiri

Engellilerimiz için kullandığı araçların, özellikle akülü araçların bakımlarının yapılması tamiri ve yedek parçalarının temini, büyük önem taşımaktadır. Bugünkü ortamda maalesef engellilerimiz, özellikle bu konuda suistimal edilmekte ve mağduriyet yaşamaktadırlar. Çünkü akülü araç tamiri başlı başına tecrübe, bilgi potansiyeli, deneyim ve kaliteli malzeme kullanımı gerektirmektedir. Yani daha açıkça söylemek gerekirse, eli her pense veya tornavida tutan kişilerin yapabileceği bir meslek değildir. Bugünkü ortam maalesef “akülü araç tamircisiyim” diyen insanlarla dolup taşmakta. Sonuçta yine, hem maddi hem manevi olarak zarar görenler, engellilerimiz olmaktadır.

25 yıllık tecrübe ve bilgi potansiyeline sahip olan LOTUS MEDİKAL’ de mağduriyet yaşayan engellilerimiz olmamakla birlikte, bugün 4 bini aşkın müşteri potansiyeline sahip bulunmaktadır. Bu da bizlere olan güvenlerini açıkça göstermektedir. LOTUS MEDİKAL olarak prensiplerimizin başında, “ÖNCE PARA” anlayışı yerine dürüstlük, saygı, samimiyet, kaliteli hizmet sunma, uygun fiyat ve kaliteli ürün kullanımı gelmektedir. 25 yıldır LOTUS MEDİKAL isminin silinmemiş olması da bunu kanıtlamıştır.

Gücümüze güç katan ilk unsur, sizlerin, bize olan güveni ve memnuniyetidir. Bu nedenle de son derece gururlu ve mutluyuz.
LOTUS MEDİKAL AİLESİ

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Call Now Button
Gönder
1
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?