Batı Sitesi Mahallesi, 2306. Sokak No:52 Gersan/Yenimahalle/Ankara
trende
Akülü Sandalye Joystick
Joystick kumanda akülü sandalyeyi istenilen yöne hareket ettirmekte ve otomatik fonksiyonlarını yerine getirmekte kullanılan aksamdır.
Joystik dolaylı olarak akü ömrü üzerinde etkisi vardır.
Joystik aksamında olmazsa olmaz fonksiyonlar açma-kapama düğmesi, hız ayarı, korna ve akü şarj durumu göstergesi ve şarj soketi bağlantı yeridir. Kullanıcı gereksinimlerine uygun ayarlar yapılabilir. (hızı, dönme hızı, sürüş tarzı vb…)
Akülü sandalye üzerinde sürüş dışında başka fonksiyon yok ise (ayağa kaldırma, far, ayakların otomatik kalkması, sırt kısmının yatması, oturulan yerin komple arkaya tilt etmesi vb.) genellikle daha kompakt olan güç ünitesi entegre olan modeller tercih edilir.
Birçok akülü sandalye modelinde joystick kumandanın sağ veya sol tarafa takılması veya sandalyeyi kendisi hareket ettiremeyecek durumda engeli olan kullanıcılarda refakatçi kontrolü için aracın arka kısmına monte edilmesi mümkündür.
Akülü Sandalye Joystikleri, genel olarak tüm akülü sandalyelere uyumlu olabilmekle beraber farklılıkta gösterebilir. Akülü sandalyenizin marka, model ve fonksiyonel özelliklerine göre kumandalar farklılık gösterirler. Kullanıcılardan gelen komutları beyne ilettiği için önemli bir yedek parça konumundadır. İhtiyacınız olan en doğru joyistik kumandasını belirlemek için satış ekibimizden telefon ile destek alabilirsiniz. 
Danışmak istediğiniz konuda size yardımcı olmamız için - Bize Ulaşın...
Gönder
1
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?